Beer Carl Friedrich (činný v letech 1842 - 1855)
Maják, signováno a datováno vlevo dole C. Beer del. 1842, tuš a běloba/papír, 28 x 19,5 cm, lehce poškozeno (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |